[04.07.13] carramba - Electron [???]

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
MARCO VAN HAYDEN
Specjalista
Posty: 1116
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:23

[04.07.13] carramba - Electron [???]

Post autor: MARCO VAN HAYDEN »

Ostatnio sporo do leba przychodzi dziwacznych pomyslow i z tego powodu duzo dem zapewne nigdy nie dokoncze choc kto wie

Kod: Zaznacz cały

http://www73.zippyshare.com/v/73912411/file.html
Jestescie wielcy
Bo macie wszystko
Ja do wszystkiego co mam
Musialem dążyć
wiec uszanujcie moje gowno
i tak nadal mam pod gorke
Jedyne co jest to muzyka
Nie mam i nie mialem rodzicow ok
Zawsze musialem kombinowac
Dopiero muza i psx mnie uswiadomil ze musze sie starac
Moze zrozumiecie skad moja arogancja
Awatar użytkownika
MARCO VAN HAYDEN
Specjalista
Posty: 1116
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:23

Re: [04.07.13] carramba - Electron [???]

Post autor: MARCO VAN HAYDEN »

Dobra nigdy nie bylem wporzo ale gdybyscie sie wychowywali tak jak ja inaczej byscie mysleli ja wszytstko co mam sam musialem zapracowac niczego nie dostalem nawet glupie buty w 6 podstawowie musilem ukrasc bo nie mialem w czym chodzic a wy?macie rodzicow ktorzy klna na wladze ale was ubiora jak tylko sie da!w moich czasach musiales sam zadbac o siebie dlatego teraz mam prace od 14 lat na stanowisku kierowniczym(BEZ JAKIEJS SPECJALNEJ SZKOLY MAM ZAWODOWKE)i nigdy nie bylem i nie bede chamem wobec moich podwladnych.
Wiem ze tu duzo szczeniat bywa stad takie rekojmy wiem albo nie wiem jak ja dorastalem nie bylo powszechne techno lub progresive po prostu bylo obce DISCO POLO i POLSKIE ORLY tylko to istnialo
Wielu takich jak ja siedzi w kryminale lub ma przeszlosc ja jestem czysty moglbym ale mi honor na to nie pozwala
Awatar użytkownika
Robert Kotulski
Weteran
Posty: 987
Rejestracja: 24 maja 2012, 20:15

Re: [04.07.13] carramba - Electron [???]

Post autor: Robert Kotulski »

Nie wiem dlaczego tak się zdenerwowałeś, ja Carramba cię szanuje i podziwiam takich ludzi jak ty bo sam wiem jak to jest jak na wszystko musisz zapracować sam. A w tej nutce to coś tam w perce mi nie pasuje, osobiście to chyba pierwsze twoje demko które mi nie podchodzi, ale jak to pociągniesz dalej to może wyjść z tego coś dobrego.
Awatar użytkownika
MARCO VAN HAYDEN
Specjalista
Posty: 1116
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:23

Re: [04.07.13] carramba - Electron [???]

Post autor: MARCO VAN HAYDEN »

Rob ja Cie tez lubie i innych ale muzyka wylawia swoje mysli i teraz jak jestem szanuje wszystkich !tych co mnie nie upokorza nie mam prawa szanowac bo zazdroszcza
a po drugie wszyscy moi przyjaciele mowili bym szedl na boks a ja nie i zaluje tego moje nazwisko byloby skandowane WHY ?bo mialem kilka walk ulicznych i zawsze ko dla goscia ktory byl wielki ale przegral(nie chwale sie ale kazda walke przyjme )
Awatar użytkownika
Tebes
Specjalista
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lip 2010, 19:38

Re: [04.07.13] carramba - Electron [???]

Post autor: Tebes »

sorry panowie, bez urazy ale odpierdalacie prywate tutaj, muzyka w tym wszystkim staje się zbedna. ;)
ODPOWIEDZ