Strona 1 z 1

"If you will be" [Electronic & Breakbeat]

: 01 gru 2008, 09:15
autor: 89ninja89
Nowa produkcja w innym stylu jaki preferuje. Czekam na oceny.

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=7fvhxte3Q9E
Z reguły pracuje w FLS 6.08, do tego numeru użyłem 8.

Pozdro Olej

Re: "If you will be" [Electronic & Breakbeat]

: 01 gru 2008, 17:29
autor: DJ Krzyk
Kurde, wydawało Mi się, że kiedyś już to oceniałem, albo chociaż słyszałem ;) Albo może podobne "coś" słyszałem :) Ogólnie na takim typie muzyki w ogóle się nie znam, więc wyjątkowo szczegółowo tym razem nie ocenie: Powiem krótko - fajne dźwięki, Melodycznie też naprawdę ciekawie, troszkę słaba jakość, ale to nie wlicza się w ocenkę :) Ogólnie całkiem przyjemna nutka hehe :) Podoba Mi się pomysł, wykonanie też w miarę dobre :)

Pozdrawiam :)

Re: "If you will be" [Electronic & Breakbeat]

: 02 gru 2008, 12:51
autor: 89ninja89
DJ Krzyk pisze:Kurde, wydawało Mi się, że kiedyś już to oceniałem, albo chociaż słyszałem ;) Albo może podobne "coś" słyszałem :) Ogólnie na takim typie muzyki w ogóle się nie znam, więc wyjątkowo szczegółowo tym razem nie ocenie: Powiem krótko - fajne dźwięki, Melodycznie też naprawdę ciekawie, troszkę słaba jakość, ale to nie wlicza się w ocenkę :) Ogólnie całkiem przyjemna nutka hehe :) Podoba Mi się pomysł, wykonanie też w miarę dobre :)
Oceniac to raczej tego jeszcze nie oceniales ;] Utwor powstal nagle po tym jak odkrylem cos takiego jak "Slicex" w FLS 8. Dalej to juz wszystko dzialo sie spontanicznie. Zaczynam teraz troche produkowac w takim stylu, moge tutaj wyrazic typowe Stringowe akordy, ktore z reguly lubie podkreslac w swoich produkcjach i ktore napedzaja motor mojego dzialania a przy okazji dodaje calosci dynamiki za pomoca niezbyt ostrego breakbeatowego brzmienia. Wszystko w jednym i do tego jak milo... Co do jakości: z tym jest roznie, zgodze sie... Wydaje mi sie ze miesza tu troche youtube - jak jest w rzeczywistosci ciezko stwierdzic ;]

Podsumowujac:
Kwestia gustu, liczą się Wasze oceny.