Mr. Gee - Shock:
Ten Synth na początku dosyć nisko stonowany, barwa jako tako jeszcze ujdzie, choć ogólnie przydałby się tu lepszy pomysł na wejście. Cała Perkusja w ogóle Mi nie przypasowała - Clap jest tragiczny wręcz, Kick kopie jak kopie, może nawet być, Hi-Haty poprawne. Przydałoby się więcej brzmień. Przejścia też takie nie za dobre, wokale znane i trochę przejedzone. Mix i Master na ogół mocno do poprawki. Melodycznie całkiem dobrze to wyszło, Linie Melodyczne nie są takie złe. W dalszej części kawałek robi się strasznie monotonny, musisz wkładać więcej pomysłu, bo tutaj słyszę tylko jeden motyw z Melo, a i brzmień jest mało - Słaba Perkusja i Lead. Na przyszłość pomyśl nad mocnym urozmaiceniem kawałków - jakiś dodatkowy motyw główny, motywy boczne, kombinacje, itp, staraj się maksymalnie urozmaicać utworek.
Pakito - You Wanna Rock (Mr. Gee Remix):
Również nie zaciekawie się zaczyna, znów Perkusja mogłaby być o wiele lepsza, ta naprawdę Mi się nie podoba, jest strasznie standardowa, ogólnie wymieniłbym ją kompletnie. Przejścia Snare'ami słyszę znów te same, jak w poprzedniej produkcji, na Twoim miejscu popracowałbym mocno nad Nimi. Znów słyszę tego Syntha/Leada, również był obecny w poprzedniej produkcji - właściwie mało tu się zmieniło, znów tylko Perkusja, Lead i jakieś wokale. Stary, musisz pracować nad usunięciem monotonii w kawałkach, nie będę się powtarzał co do tego, masz to napisane na górze

Melo jeszcze z Mida, mogłeś trochę choć nad Nim posiedzieć, ogólnie nie jest zaciekawie, słyszę spore podobieństwo do nutki Shock.
Mr. Gee - Stupidisco Drill Obsession:
I znów nie zaczyna się ciekawie, Perkusja standardowo do wymiany, nie przypasowała Mi kompletnie, choć jest nieco lepsza od tych Perkusji w poprzednich dwóch kawałkach, powiedziałbym wręcz, że dużo lepsza. Ogólnie nie wiem czy tego czasem już kiedyś nie oceniałem

Podobają Mi się te poboczne Synthe co grają na początku, tylko ta Rurka w tle w ogóle Mi się nie podoba, ciekawie wchodzi Lead Drilla. Sama barwa tego Leadu również Mi przypasowała. Bassik w tym przejściu z wokalem za mocny trochę, ale ma również ładną barwę, samo to przejście jest dosyć chaotyczne, wokal słyszę że ma obniżonego Pitcha, ale dość ciekawie się tam wpasował. Potem słychać oklepany Bass Benassiego, ma na Sobie ładnego BassLine'a, słyszę duży postę

w porównaniu do dwóch pierwszych nutek. Zdecydowanie bogatsza nutka pod względem brzmień. Jeszcze niby sporo do poprawki jest, bo trochę chaotycznie w niektórych miejscach, ale generalnie na pewno lepiej niż w pierwszych utworkach
Mr. Gee - My Driver Tonight:
Zaczyna się tradycyjnie słabą perkusją, Kick Benassiego strasznie Mi się przejadł, a i reszta brzmień Perkusyjnych Mnie jakoś szczególnie nie zachwyca. Ciekawy wokal "DJ Is My Driver Tonight", trochę chaotycznie się robi. Przejścia mogłyby być z pewnością lepsze. Mix i Master mocno do poprawki, znów słyszę tego samego Syntha, jego Melo boczne (czyli to co gra na początku), nie spodobało Mi się. Robi się nudnawo, wszystko ta gra lekko bez sensu. Główne Melo nie jest tragiczne, całkiem ciekawe, ale zastanawiam się, czy aby nie z Midka. Powiem krótko: Znów czuć klimat dwóch poprzednich utworków, to niedobrze, technicznie nie jest najlepiej, Melodycznie jakoś ujdzie, Mix i Master, jak już wspominałem, mocno do poprawki, brzmienia mogłyby być lepsze. Nie zachwyciła Mnie ta produkcja.
Mr. Gee - G-Motion:
Znów nie zaczyna się najlepiej, ale na pewno lepiej niż w poprzednim utworku i w tych dwóch pierwszych, Perkusja jak zwykle Mnie nie zachwyciła, tzn: Hi-Hat dosyć poprawny (choć za głośno), Clap jako tako na wyrost ujdzie, Kick natomiast kompletnie Mi się już nie spodobał. Słyszę znów ten Lead Ala The Drill, jest On trochę cichutki, ale ma dosyć ciekawą barwę, potem dochodzi już ten standardowy Lead. Mix i Master do poprawki na ogół, nad przejściami również mogłeś pokombinować. Główne Melo nie jest złe, choć mogłeś jeszcze nad Nim posiedzieć

Nie wiem czy czasem nie z Mida, ale ufam, że nie. Słyszę jakiegoś Bassika w motywie z głównym Melo, co prawda nie jest On szczególnie dobry, ale cieszę się, że nareszcie starasz się używać Bassa :p Ogólnie jak na ten poziom ogólny Twoich utworków to dosyć dobra produkcja.. Błędy takie, jakie wymieniłem praktycznie wyżej.
Podsumowując: Krótko: Musisz się jeszcze sporo uczyć. Przede wszystkim poszukaj lepszych brzmień, zarówno Perkusyjnych jak i Leadowych, naucz się robić (dobry) Mix i Master, staraj się eliminować monotonię w Swoich nutkach ;) Na pewno wyjdziesz jeszcze na wyżyny. Zachęcam do dalszej pracy!
Pozdrawiam ;)