Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Martin Roth NuStyle Mix)+2 OMG!!!!!

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
marzena
Użytkownik
Posty: 155
Rejestracja: 12 lut 2008, 13:58

Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Martin Roth NuStyle Mix)+2 OMG!!!!!

Post autor: marzena »

[INDENT]Tym razem ma dla was moim zdaniem najlepsze wersje kawałka Martina Rotha i Bartlett Bros...progresywne wersje Martina Rotha i troche bardziej trancowa Dyor'a, jak dla mnie wszystkie świetne:p:p:p:p:p[/INDENT]
[INDENT]Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Martin Roth NuStyle Mix)[/INDENT]

Kod: Zaznacz cały

http://www2.zippyshare.com/v/78342053/file.html
[INDENT]Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Martin Roth Anything Goes Mix)
[/INDENT]

Kod: Zaznacz cały

http://www2.zippyshare.com/v/65659598/file.html
[INDENT]Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Dyor Remix)[/INDENT]

Kod: Zaznacz cały

http://www2.zippyshare.com/v/23038864/file.html

Tags:
LadyTrance

Re: Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Martin Roth NuStyle Mix)+2 OMG!!!!!

Post autor: LadyTrance »

ślicznie dziękuję i pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
hofcik1
Klubowicz
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2008, 21:37

Re: Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Martin Roth NuStyle Mix)+2 OMG!!!!!

Post autor: hofcik1 »

Dobry up-ek! Pięknie dziękuję :D
Awatar użytkownika
Damian_M
Specjalista
Posty: 1616
Rejestracja: 14 gru 2007, 15:51

Re: Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Martin Roth NuStyle Mix)+2 OMG!!!!!

Post autor: Damian_M »

Dzięki. Świetne kawałki :) 9/10
Awatar użytkownika
masak (Jestem Hardkorem)
Specjalista
Posty: 1728
Rejestracja: 09 mar 2006, 15:50

Re: Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Martin Roth NuStyle Mix)+2 OMG!!!!!

Post autor: masak (Jestem Hardkorem) »

Te dwa remiksy Rotha to jakieś udziwnione są, jak zresztą większość jego ostatnich produkcji. Znacznie bardziej podobały mi się jego oldskulowe kawałki. Remix Dyora najlepszy z całej trójki, ale i on pozostawia po odsłuchu pewien niedosyt - przydałaby się przeróbka Emery'ego w stylu Off The World, zresztą od tych właśnie panów :) Ale i tak dziękuję za starania i polecam kawałki!
SemiCom

Re: Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Martin Roth NuStyle Mix)+2 OMG!!!!!

Post autor: SemiCom »

A widzisz masak dla mnie jego nu style jest czyms super. Moj Amarok mówi ze mam prawie najwiecej odsłuchów tego wykonawcy lub jego rmx w 2008. Tu akurat lekko haczy vocal cukierkowy ale bass line miodzio :D
Awatar użytkownika
PhunkyStar
Klubowicz
Posty: 339
Rejestracja: 04 gru 2008, 16:09

Re: Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Martin Roth NuStyle Mix)+2 OMG!!!!!

Post autor: PhunkyStar »

Kawałki świetne ale - "Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Dyor Remix)" coś pięknego ! :) Dzięki !
Awatar użytkownika
lukisnopek
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:03

Re: Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Martin Roth NuStyle Mix)+2 OMG!!!!!

Post autor: lukisnopek »

Dzięki wielkie dobry UP 8 /10 :)
Awatar użytkownika
Adus van Kane
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 23 mar 2009, 21:47

Re: Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Martin Roth NuStyle Mix)+2 OMG!!!!!

Post autor: Adus van Kane »

takie sobie ;p 7,5\10
mogobyc lepsze :D :]
thx za upka pozdrawiam adus :D :]
---------------------------------------------------------------
Sound of my life - TRANCE
Awatar użytkownika
Wir00z
Ekspert
Posty: 2352
Rejestracja: 07 maja 2007, 19:30

Re: Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Martin Roth NuStyle Mix)+2 OMG!!!!!

Post autor: Wir00z »

Hehe.. No z tym Dyor`em to troche przesadziłaś,że to Trance,ale powiedzmy,że przymknę na to oczko ;p Remix właśnie Dyor`a jest niesamowity,przecudowny,przepiękny.. Wszystko przemawia za nim bo po prostu niesamowicie wkręca ;)
Awatar użytkownika
KOT ANDRZEJ
Specjalista
Posty: 1327
Rejestracja: 12 sie 2007, 00:03

Re: Martin Roth & Bartlett Bros - Losing Gravity (Martin Roth NuStyle Mix)+2 OMG!!!!!

Post autor: KOT ANDRZEJ »

dzieki za remix Dyor'a ;p Wir00z polecil wiec musialem skorzystac ;]

pozdro ;)
ODPOWIEDZ