Mr Gee - Amelie Theme remix (demo) :)

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
cajger
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: 01 gru 2006, 12:29

Mr Gee - Amelie Theme remix (demo) :)

Post autor: cajger »

Witam szukałem w necie jakiegos remixu tego wlasnie utworu i nic nie znalazlem ;/ ...co sadzicie o zrobieniu remixu w tym stylu??

Kod: Zaznacz cały

http://www1.zippyshare.com/v/5967502/file.html

Tags:
Moudy

Re: Mr Gee - Amelie Theme remix (demo) :)

Post autor: Moudy »

no nie wiem czy ktokolwiek (liczna grupa), słucha takiego czegoś na codzień.. ale demko ciekawie wykonane, rzadko spotykany klimat. Jak by to bardziej technicznie pobudzić, to było by ciekawie naprawdę.
Awatar użytkownika
SleepyHead
Weteran
Posty: 539
Rejestracja: 15 kwie 2008, 23:06

Re: Mr Gee - Amelie Theme remix (demo) :)

Post autor: SleepyHead »

hehehe dobry pomysl :P
fajny ludowy schemat, i zgadzam sie z przedmowca :D
dopicuj i bedzie klasa XD
Paul Van Measure

Re: Mr Gee - Amelie Theme remix (demo) :)

Post autor: Paul Van Measure »

No muszę Ci powiedzieć, że osobiście poruszam się w tych klimatach, ale ja w kierunku ambient, chillout, ale to całkiem niezłe. Podoba mi się sekwencja skrzypiec. Dzwoneczki też dobrze wpasowane, kick mógłby być delikatniejszy jak na ten styl. Ale kawałek MEEGA
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
de-sonic
Specjalista
Posty: 1452
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:48

Re: Mr Gee - Amelie Theme remix (demo) :)

Post autor: de-sonic »

hi hi ;D kawałek kosa ;D czekam na full...
DJ Krzyk

Re: Mr Gee - Amelie Theme remix (demo) :)

Post autor: DJ Krzyk »

Tak jakoś nawet nie wiem za bardzo jak to Mam ocenić ;) Słychać taki Ludowy klimacik, tylko chyba te całe Skrzypce i w ogóle ta Melodyjka Ludowa to jest wycięta i wklejona jako sampel, prawda? Czy może się mylę? Nie jestem pewien, bo nie słucham czegoś takiego, ale trochę tak to brzmi ;) Miejscami Loopy jakoś się spóźniają dziwnie. Nie ocenię Mixu, Masteru ani Podbicia Kicka, ponieważ słucham na niskiej jakości słuchawkach, które na dodatek przerywają. Ogólnie nie wiem co mam o tym myśleć, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, Ja osobiście czekam na pełną wersję.

Pozdrawiam :)
wozny

Re: Mr Gee - Amelie Theme remix (demo) :)

Post autor: wozny »

a wiesz ze mi sie podoba ? zrob to bardziej tak pod electro i bedzie cool mowie ci :) pomysl fajny gratulacje mistrzu
ODPOWIEDZ