Strona 1 z 1

FazZi Bass - Serious Sound

: 23 sie 2009, 20:35
autor: raku1991
No moja pierwsza house'owa produkcja. Mam nadzieje ze nie plagiat :P

Tytuł: FazZi Bass - Serious Sound
Czas: 6 :0 5
Waga: 11,1 MB
Birate: 256 kb/s
Format: .mp3

Link:

Kod: Zaznacz cały

http://odsiebie.com/pokaz/4962358---6864.html

Re: FazZi Bass - Serious Sound

: 24 sie 2009, 15:14
autor: Moudy
hi-haty normalnie miazga <o śmiech>
Kick to chyba 'najstandardowszy' fl-owski. Snare tez.
Ale później zauważam po wejściu pseudo bassu, że to taki klimat i że może być.
Dalej tak pustawo nudnawo za wolno za słabo. Mnie w ogóle to nie kręci ani nie relaksuje. Spodobał mi się ten elektro-sweep, które jest potem w tle.
Podsumowując słabe, nudne, suche ale dosyć klimatyczne, może miałeś taki zamysł zrobić coś takiego no ale to nie dla mnie, dużo dźwięków dość słabych, kiepskawe przejścia..
5 / 10
tyle pzdr

Re: FazZi Bass - Serious Sound

: 24 sie 2009, 16:15
autor: DjOhma
Ten hihacik to wkurza mnie i to bardzo :P pika cos tam miedzy bitem tylko.. trza bylo dac jeszcze cos na niego.. Kick slabiutki ... gdyby nie on to by ladnie lupalo z bassem bo bass elegancki ;) - najbardziej z tej nutki mi podchodzi. niektore przejscia zrobione do polowy... jest Fx-up i potrm dupka blada. - suche przejscia chyba z 2 badz 3 sa w nucie . Monotonia jest ogromna tutaj... motyw ciagle ten sam. no i wkolko te same przejscie.. troszkę za glosno mi sie wydaje jest ten Fx-up. co do crasha powinienes reverba dac na niego bo za szybko sie konczy. ode mnie masz 6/10