Super Italo Party Vol.1 2 i 3

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
dziodek
Ekspert
Posty: 4711
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:38

Super Italo Party Vol.1 2 i 3

Post autor: dziodek »

:p

Kod: Zaznacz cały

http://www46.zippyshare.com/v/19489260/file.html
>www46.zippyshare.com/v/19489260/file.html<


:p:p

Kod: Zaznacz cały

http://www18.zippyshare.com/v/78406953/file.html
>www18.zippyshare.com/v/78406953/file.html<


:p:p:p

Kod: Zaznacz cały

http://www21.zippyshare.com/v/57939205/file.html
>www21.zippyshare.com/v/57939205/file.html<

3h i 25minut z muzyką Italo :D

Tags:
Awatar użytkownika
Wojti
Specjalista
Posty: 1377
Rejestracja: 20 sie 2007, 14:23

Re: Super Italo Party Vol.1 2 i 3

Post autor: Wojti »

No to teraz przydziobałeś Pawle, dzięki za ekstra wrzut... :)
Norbi66

Re: Super Italo Party Vol.1 2 i 3

Post autor: Norbi66 »

Dzisiaj po odgaduje jedyneczkę i co bym nie pamiętał to prosiłbym dopisać :) A więc zaczynam-
Intro czyli wstaweczka mixer zrobiona z "Happy station"Fun Fun pierwszy jako rozpoczynający jest Mister Me w słynnym szlagierze"I go down" następny to"Happy Station"wymienionego żeńskiego duetu Fun Fun,następnym hitem jest "Rainy Day"Branda z tym przebojem z mixowany jest super kawałek Sandy Mortona"People from ibiza"następnie mój ulubiony żywiołowy utworek Alan Barrego"Come on"przechodzi w hiciorek"Americano"Vivien Vee"dalsze tempo podtrzymuje Morgana w swoim z jednym najlepszych hitów"Ready fo Love"z Morganą fajnie powiązany jest hicior Ryana Parisa"Dolce Vita"który w swoim czasie był jednym z piękniejszych utworów italo disco a zaraz za nim podąża Ivan włoski młodziutki wtedy chłopaczek w swojej najlepszej kompozycji"Fotonovella"po chwili piękna wokalistka z Matia Bazar wyśpiewuje cudowny tytuł w piosence "Ti Sento"no cóż za długo nietrwa ten przebój bo wkracza Claudio Mingardi z"Star,Starman"a jakże już teraz w tej chwili mój ukochany utworek "I wish" super duetu Bolero :) No no co to następne a to zapomniany przeze mnie Vicio Latino w kawałku "Sabes Quera"a wkręca się totalny niemalże król muzy z kręgu italo disco sam we własnej kompozycji wielki Ken Laszlo w świetnym songu"Tonight"czyli po naszemu "Dzisiejszej nocy",pięknie bo nadciąga trio które w dobrym znaczeniu namieszało ludziom na parkietach w latach 80-tych tym kawałkiem"Ali Shuffle"dobrze pamiętam bo nieźle na koncercie życzeń na nim się zarabiało :) kto z tamtych lat imprezowiczów nie pamiętałby Gary low-a w jego znakomitym przeboju"You are a danger",panie i panowie oto nadchodzi mój faworyt do miana super króla itala disco za jego charyzmę i wkład rytmicznego itala i chrapki jakże wspaniałej i rzadko spotykanej w tej muzie MAX-HIM w swojej jednej z najlepszych produkcji"Lady Fantasy"czyż nie cudna nutka?Po nim godnie i z dumną uchyloną głową już wtedy u sławy mający 41 lat sam pan Lime w odjazdowym numerze"Guilty".ho ho kogóż mamy w kolejce czyż to nie książę italo który w dalszym ciągu nagrywa i w xxI wieku Den Harrow w swoim z pierwszych utworów i pierwszego długogrającego krążka"A Taste of Love"?Tak to jest to :) Mhm myślę że się nie pomylę co do następnego wykonawcy to na pewno jest Miko Cannon w swojej jak udanej kompozycji"Voices in the Dark" i wchodzi miodzio tamtych lat a mianowicie super vocal i zajefajna muza jaką tworzył Joe Yellow była do nie podrobienia,tutaj jego utwór to"Kochanek do kochanka"czyli"Lover to lover"super!!!!,ajajajajaj przecież to znany nam jak najbardziej z utworu "I like Chopin"Gazebo ale w Super Party Italo cz.1 to w mieszali jego inny hiciorek a mianowicie"Lunatic"też fajnie wiara się przy nim bajerancko zabawiała :) wkręca się szybkim tempem Aleph który zapoczątkował w drugiej połowie lat 80-tych nową odmianę Italo disco tzw.High Energy i ten przebój"Fly to me" był zapowiedzią wtedy tego jakże żywiołowego stylu.Słyszę że mixujący po raz drugi obsadził Pana Lime w tej jakże superowej wiązance super gwiazd Italo w piosence"Unespected Lovers"kapitalny song z roku 1986,trzymamy wspaniałe taneczne tempo no cóż tej pani nie mogłoby zabraknąć wśród tylu wspaniałości kochana i vocalnie i muzycznie dająca sobie radę Lian Ross i jej "Fantasy"ha ha ha prawie nie odgadłem ale nie to na pewno Venus w "Hot sun on video"nie wiem czy ktoś jeszcze pamieta K.Barre super gostka który miał na swoim koncie kilka fajnych hitów i to jeden z nich"Right by the moon"o Samoa Park w świetnym kawałku Mike Oldfielda którego śpiewała Maggie Really,czyli coverek hitu"Foregin Affair" a "Comanchero" grupy Raggio De Luna nie trzeba komentować bo to hit nad hity :) i już myślałem że tej grupy nie usłyszę bo wśród kapel to Radiorama był okrzykniętą jedną z lepszych czyli Antonella i Martinelli w super ponadczasowym hicie"Aliens"oj świetnie się przy nim bawiliśmy :) Topo and Roby też mieli swoje chwile chwały na parkietach starego kontynentu a ich tutaj znajdujący się utwór"Under the Ice" był wysoko plasowany,i mamy Lawrence Ville w pięknym "Mad desire"później do swojego repertuaru zaciągnoł Den Harrow,Bianca Neve w "W książęcym pocałunku"czyli"Prince kiss",dużo szlagierów się znalazło na tym topie nadciąga następny"Forever Lover"grupy Italian Boys to był i jest wielki kawałek :) Moja ukochana Valerie Dora opiewa"Lancelota"czyż nie pięknie śpiewa?Przecudnie!!!! :) Righeria to zespół który wyśpiewał przebój"Vamos ala Playa"a hit który jest tutaj to "Tanzen mit Righeria"o i proszę Gary low po raz drugi w klasyku"La Colegia",takie nuty jak"Computer"Ago uwielbiałem,parka żeńsko-męska Jimmi&Sussie w pięknej produkcji"Come back",a Pana Savage czyli Roberto Zanettiego wszyscy szanujący ten nurt znają z pięknych italo kompozycji a "Don't Cry Tonight"to nawet lubi moja wnusia,Lee Marrow ten hit wrzucił nie dawno Nasz uploader Wojti czyli"Sayonara",kapela Scotch w latach 80-tych królowała na imprezach wieloma dobrymi danciorami"Delirio Mind"co po naszemu delirka była świetnym numerem szkoda że tutaj posłużyła jako wstawka,Tulio De piscopo w kawałku z roku 1982"Stop Bajon"też jak króciutka wkrętka w tym mixie,Celeste w hicie"Hey Boy",o zapomniałem że był w mieszany a jednak Mike Francis w jednym z niewielu utworów jakie stworzył"Survivor",nie każdy wie że Raff był twórcą i pierwszym wykonawcą superowego"Self Control"nie którzy myślą że skomponowała go Laura Branighan(Już nie żyjąca amerykańska piosenkarka),Danny Keitha jakby kto chciał posłuchać w całości to zapraszam do działu 60-70-80-te gdzie jest zaupany,super hit,Następna propozycja Savage to najbardziej popularne"Only You",Rose to też produkcja Roberta zanettiego(Savage) i "Magic Carillion"z tego co pamiętam to Nasz kolo Mario55 upał do działu-przepiękny utwór :) I znowu Gazebo ale w jak światowym hicie"I like Shopin",głośny i przebojowy"Tarzan Boy"grupy która stworzyła tylko kilka szlagierów ale za to jak wielkich,Martinelli jako solo też miał super numery tutejszy to "Cerentola"czyli "kopciuszek",Ken laszlo w"1,2,3,4,5,6,8",i już po mału zakończenie to Silver Pozzoli i wspaniały"Around my Dream",Eddy Huntighton i chyba najsłyniejszy jego kawałek"U.S.S.R",Hot Cold"love is Like a Game"Tony Esposito i "Kalimba De Luna"odjazdowy numer Miko Mission"How old are you"i Scotch w"Delirio Mind"a jakie piękne zakończenie przecież to sam Steve Alen w przepięknej i stylowej"Letter from my heart".No myślę że zdałem egzamin Lady and Gentelman.A my Uploaderzy bierzmy tytuły przeze mnie odgadnięte i wykonawców i upajmy do bólu bo utwory warte zachodu :) Pozdro
Awatar użytkownika
mario55
Ekspert
Posty: 2250
Rejestracja: 30 gru 2007, 23:43

Re: Super Italo Party Vol.1 2 i 3

Post autor: mario55 »

Super kolekcja same perełki Italo Disco Forever dzięki pozdrawiam.
djAnetka

Re: Super Italo Party Vol.1 2 i 3

Post autor: djAnetka »

Te mixy mają swoją magiczną moc i ta muzyka, Pan Piotrek to poszalał sobie troszkę i napisał małe co nieco,ale jakby nie było podziwiam za samozaparcie i tyle wiadomości.A mixy pobiorę może wykorzystam na imprezie wstawki ;) Dziękuję za nie
ODPOWIEDZ