Dział kosz i wiadaomoś o kasowaniu Postów!!

Zbiór zakładanych tematów i postów ważnych kiedyś, tu trafiają tematy nieaktualne i przedawnione.
Awatar użytkownika
Sebo88
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: 14 mar 2008, 14:30

Dział kosz i wiadaomoś o kasowaniu Postów!!

Post autor: Sebo88 »

Moim zadaniem przydał by się dział taki jak kosz do którego trafiały by skasowane posty i unicestwiane np po 12h lub jakakolwiek wiadomość z powodem skasowania posta.

A czemu to piszę?? Ostatnio dodałem 5 piosenek do działu Muzyka lat 60, 70, 80 i 90-tych I post po prostu znikł, nie istnieje ;/ , sprawdzałem czy utworów nie było wcześniej na forum i nie było więc wykluczam możliwość usunięcia posta ze względu na powtórkę utworów.

Więc jaki jest sens wrzucać jak zaraz usuną ? xD . I to nie był pierwszy raz.. ;] ,

Pozdrawiam Sebo88 :)
Awatar użytkownika
Serce28
Ekspert
Posty: 6858
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:04

Re: Dział kosz i wiadaomoś o kasowaniu Postów!!

Post autor: Serce28 »

Twój post znalazł się w koszu gdyż
Chomik pisze: 2.a Każdy udost&#281 ;p niony pojedyńczy plik MUSI posiadać adres forum* w nazwie np: Rocco - Drop The Bass (muzikum.pl).mp3 (Dokładny poradnik odnośnie wrzucania plików znajdziecie

Kod: Zaznacz cały

http://muzikum.pl/faq-f57/wrzucanie-kawa-eczk-w-na-forum-krok-po-t509.html
) Tematy w których pliki nie posiadają adresu muzikum.pl oraz zawierają reklamę w nazwie lub tagach pliku w nazwie bedą kasowane!
A Twoja wrzutka tego nie posiadała ..

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Krzychu
Ekspert
Posty: 6843
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:30

Re: Dział kosz i wiadaomoś o kasowaniu Postów!!

Post autor: Krzychu »

Brak adresu forum w nazwie pliku, Dany temat juz na forum istnieje bądź był setki razy. Głównie powody dla których nuty zostają przenoszone do kosza.

Do Archiwum trafiają nuty w których link wygasł.
Awatar użytkownika
Sebo88
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: 14 mar 2008, 14:30

Re: Dział kosz i wiadaomoś o kasowaniu Postów!!

Post autor: Sebo88 »

O właśnie i o to chodzi bo super jest mieć info co się źle zrobiło... :) , to fakt nie dodałem zapomniałem xD właśnie sprawdziłem zamiast na końcu utworu dałem w komentarzach..

Pozdrawiam Sebo88 :)
Zablokowany