Jak to zrobic

Zbiór zakładanych tematów i postów ważnych kiedyś, tu trafiają tematy nieaktualne i przedawnione.
swi.stak5

Jak to zrobic

Post autor: swi.stak5 »

cześć... chce sie zając tworzeniem muzy:p trochę już sobie tam probowałem ale to jest dno, jak dla mnie:p
Tworze w FL studio 4 bo inne mi nie chcą zapykac:p
moim utworkom brakuje tej pompy jaka jest w "hands up'ie"
chodzi mi dokładnie o coś takiego:

Kod: Zaznacz cały

http://www.wrzuta.pl/audio/xTn4dwAMYb/dance
nie wiem jak coś w tym stylu zrobić w FL studio.
nie chodzi mi o linie melodyczna tylko o ten wydźwięk.
proszę o pomoc:(:(
Heertuzo
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2008, 15:45

Re: Jak to zrobic

Post autor: Heertuzo »

Jak chcesz mojej pomocy to odezwij sie na PW. Głownie to zalezy od tempa utworu od efektów jakie nałożysz na poszczególne dźwięki, masteringu i oczywiscie melodi.
DJ Krzyk

Re: Jak to zrobic

Post autor: DJ Krzyk »

Heh.. No tak Heertuzo, Moje słowa... Pewno tego Tutka Mu dasz.. A prosiłem, żeby nie :(

Pozdro..
Heertuzo
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2008, 15:45

Re: Jak to zrobic

Post autor: Heertuzo »

Nie dam mu tego tutka =P Spokojnie. Co juz nie moge próbować komuś pomoc mimo tego ze sam niewiele umiem ? =]
DJ Krzyk

Re: Jak to zrobic

Post autor: DJ Krzyk »

Ok ok zakończmy najlepiej ten temat :) Pomagaj ile wlezie.

Pozdro.
Gimbus
Specjalista
Posty: 1625
Rejestracja: 25 maja 2008, 12:49

Re: Jak to zrobic

Post autor: Gimbus »

Jestes poczatkujacy ? to ja ci cos powiem na wejscie

- Ogladaj tutoriale

- ucz sie od innych

- badz otwarty i znajdz swoj wlasny styl

I nie wiem o jaki "wydzwiek" ci chodzi ale moze ci chodzi o lead (dzwiek uzywany do ukladania lini melodycznej ). Mam taki fajny moge ci dac xD A jezeli to nie lead to popostu pobaw sie troche we wtyczkach FL'owskich Mozna wykrecic cos bardzo fajnego . PozdRO
swi.stak5

Re: Jak to zrobic

Post autor: swi.stak5 »

Oglądam tutoriale... bawię sie w V-station... i wychodzą mi takie denne kawałki... które nie maja tej pompy. :(
Awatar użytkownika
darXide
Specjalista
Posty: 1347
Rejestracja: 28 kwie 2006, 18:33

Re: Jak to zrobic

Post autor: darXide »

nałóż na kanał kicka peak controller, parametr, który chcesz pompować prawym, link to controller, z listy wybierasz PEAK, i w peak controllerze w sekcji peak, dajesz dużo base, mało vol, decaye według uznania

ewentualnie to samo tylko wybierając PEAK dopisz w pasku formuły 1-input, a w peak controllerze pozostanie ci tylko operowanie decayami
DjActivelb

Re: Jak to zrobic

Post autor: DjActivelb »

Witam! Trzymaj tu odemnie masz tam wyjaśnione co nieco a jeśli nic nie zrozumiesz to przeczytaj to tyle razy aż zrozumiesz :)

Kod: Zaznacz cały

http://www10.zippyshare.com/v/4805770/file.html
pozdrawiam i oczywiście owocnej pracy życze...
krajens

Re: Jak to zrobic

Post autor: krajens »

mocny bas, na lead podlozony lekkie reeverb, hithaty, clap, niewiem, o co ci za bardzo chodzi, ulozenie melodji to juz twoja sprawa, nikt ci przy tym zabardzo nie pomoze, poppieram to co ponizej napisane, czytaj tutoriale.
pozdro
Zablokowany