Problem z zainstalowaniem Orange

Zbiór zakładanych tematów i postów ważnych kiedyś, tu trafiają tematy nieaktualne i przedawnione.
Awatar użytkownika
Brizzer
Ekspert
Posty: 2599
Rejestracja: 08 lis 2008, 21:06

Problem z zainstalowaniem Orange

Post autor: Brizzer »

Witam. Niedawno pobralem z neta kompilacyjna wersje Win Pro. I na niej nie moge zainstalowac oprogramowania orange free, Dokladniej to nie moge kliknac "dalej" po wybraniu urzadzenia (modemu). Niewiecie moze czym to spowodowane?? Bardzo Prosze o pomoc. (Szczegoly: Modem Huawei E160. wer. Win - Windows Xtreme Edition) Posiadam dwa windowsy na kompie ale tamten jest o niebo lepszy tylko ze wlasnie nie mam na nim orange free...PROSZE O HELP
rOx123

Re: Problem z zainstalowaniem Orange

Post autor: rOx123 »

Czy na innym systemie wystepuje problem ?
Awatar użytkownika
Brizzer
Ekspert
Posty: 2599
Rejestracja: 08 lis 2008, 21:06

Re: Problem z zainstalowaniem Orange

Post autor: Brizzer »

Na windows xp pro 1:1 nie ;p ale lewy jest..a xtreme chodzi szybciej
Awatar użytkownika
dycha
Weteran
Posty: 754
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:31

Re: Problem z zainstalowaniem Orange

Post autor: dycha »

spróbuj najpierw zainstalować stery do modemu przez windowsa, tzn prawy przycisk myszy na mój komputer ---> zakładka sprzęt ---> menedżer urzadzeń --- >odnajdź tam swój modem i daj aktualizuj albo zainstaluj sterwonik. Powinien wyszukac odpowiednie dla niego stery. A poźniej spróbuj soft instalowac od niego. A jak to nie pomoże, to powiedz mi czy masz podłączony modem do kompa przed instalacją ?? Z tego co wiem powinno się wpinać modem dopiero wtedy gdy instalator poprosi o wskazanie modemu .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Brizzer
Ekspert
Posty: 2599
Rejestracja: 08 lis 2008, 21:06

Re: Problem z zainstalowaniem Orange

Post autor: Brizzer »

Te proste sztuczki raczej znam ;] i ja mam soft odrazu w modemie. Powinno byc tak ze podpinam modem bez karty,instaluja sie same stery..potem wyskakuje komunikat o instalacji oprogramowania orange free/bussines everywhere.. i tak tylko dalej. wczesniej probowalem to z menedzerem urzadzen ale nie chcialy sie instalowac.. Prawdopodobnie tworca kompilacyjnej wersji tej windy za duzo napierdzielil i pousuwal w niej plikow. bo tak to na xpeku xwyklym mi lajcik sie instaluje.
Awatar użytkownika
3ósemki
Klubowicz
Posty: 399
Rejestracja: 21 paź 2006, 08:52

Re: Problem z zainstalowaniem Orange

Post autor: 3ósemki »

Jakie masz Windowsy? Jutro w pracy sprawdzę o co chodzi... Możliwe, że dany modem nie jest obsługiwany w tym systemie.
Awatar użytkownika
Brizzer
Ekspert
Posty: 2599
Rejestracja: 08 lis 2008, 21:06

Re: Problem z zainstalowaniem Orange

Post autor: Brizzer »

Juz mam Jeden Win XP. Tamten jest Win XP Pro SP3 ale sek w tym ze kompilacja.
Zablokowany