[18-02-12] MM12 - In Heaven With You [Techno,trance]

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
mmaciek12
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 03 cze 2011, 16:22

[18-02-12] MM12 - In Heaven With You [Techno,trance]

Post autor: mmaciek12 »


Tags:
Awatar użytkownika
lsudny
Ekspert
Posty: 2923
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:03

Re: [18-02-12] MM12 - In Heaven With You [Techno,trance]

Post autor: lsudny »

w miksie brakuje mocy, trochę niezgrabny ten kawałek. brakuje tu jakiegoś motywu który by się przewijał przez dłuższą część kawałka. no i trochę wstyd się przyznawać że robione po części w ejayu. :D
Awatar użytkownika
mmaciek12
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 03 cze 2011, 16:22

Re: [18-02-12] MM12 - In Heaven With You [Techno,trance]

Post autor: mmaciek12 »

Taki zbitek wyszedł... pod koniec złożyłem powtarzające się cuś.
Prawda, aż wstyd się przyznawać do tego eJay-a :E
Ale myślę że nie jest źle jak na początek....
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: [18-02-12] MM12 - In Heaven With You [Techno,trance]

Post autor: Cj Ex3 »

Trance to tu za wiele nie ma. Generalnie trudno cokolwiek oceniać zważywszy na to że eJay to sample i sam zajmuje się miksem, a my wolimy tu oceniać pracę ludzi a nie zabawę ludzi z dźwiękami stworzonymi przez małe korporacyjki opylające to po 20 zeta :)

Jak chcesz robić muzę to wskakuj od razu na samego FLa, z eJay'a KOMPLETNIE NIC się nie nauczysz a ten VirtualDJ to nie wiem po ki ch*j ci w tworzeniu skoro nim się klei sety :)
Awatar użytkownika
deepyo
Klubowicz
Posty: 430
Rejestracja: 09 sie 2008, 12:08

Re: [18-02-12] MM12 - In Heaven With You [Techno,trance]

Post autor: deepyo »

Poznaję te sample i melodie bo też kieeedyś się w to bawiłem. Niestety chyba nic tu nie jest twoje więc nie ma co oceniać. Zacznij katować FLa, Reasona albo Abletona i wtedy coś wrzuć. Pozdro
Awatar użytkownika
radekdudek11
Specjalista
Posty: 1652
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:44

Re: [18-02-12] MM12 - In Heaven With You [Techno,trance]

Post autor: radekdudek11 »

EJ NO same loopy z eJaya i to wszystko w stylu mikro seta cala zawartos programu pokazales to jest demo previev eJaya 3 techno
Awatar użytkownika
mmaciek12
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 03 cze 2011, 16:22

Re: [18-02-12] MM12 - In Heaven With You [Techno,trance]

Post autor: mmaciek12 »

Niestety to nie jest demo preview....
Sam to składałem, ale obiecuje że następną produkcję wypuszczę prosto z FL-a :D
Awatar użytkownika
R3haB
Specjalista
Posty: 1673
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:03

Re: [18-02-12] MM12 - In Heaven With You [Techno,trance]

Post autor: R3haB »

(Słucham na bieżąco , oprócz pierwszej linijki z oceną kawałka)

Moim zdaniem bardzo ciekawie , jednak mix jest okropny. No i po co tu tego eJaya mieszałeś , niektóre dźwięki są tu zupełnie nie potrzebne :D Mimo wszystko że nigdy z niego nie korzystałem , to wiem jakie dźwięki ma :) A co dodałeś z Vdja? Bo tak jak CJ napisał to program do mixowania :D Choć ja sam wydałem na nim 4 remixy , ale to był taki szajs że szkoda gadać :D No i to wcale nie trance , ani techno , to takie połączenie Progresu z Electro i Dancem , a ta perka to jeszcze z czegoś innego ;] . No i to taki bardziej mix zdaje się jak autorka. No i miejscami monotonnie , ale skoro zaczynasz to nie ma tu o czym gadać , każdy tak zaczynał :) Widzę że się starasz , ale faktycznie sam FL bo na eJayu i Vdju nie zajedziesz daleko. O , w trakcie kawałka zobaczyłem że są przejścia lipne i urwane dźwięki w połowie ;) Po za tym kawałek tak praktycznie ma tła , tak pusto w tle , tylko takie dźwięki wierzchne :D I praktycznie to się zapętla wszystko , taka nuda troszeczkę :) Ale po tym jak widzę że się starasz to myślę że zajdziesz w miarę daleko :D

6/10
ODPOWIEDZ