Cubase Studio 4

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
DjLazy
Weteran
Posty: 511
Rejestracja: 11 gru 2008, 23:34

Cubase Studio 4 [Pomocy]

Post autor: DjLazy »

Witam. Zdobyłem Cubase 4 i po instalacji wyskakuje mi błąd:(

" Application 'Cubase Studio 4' has caused the following error:

No protection device connected.

Options:
- For troubleshooting information click <Help>.
- Connect a valid protection device and click <Retry>.
- Click <Cancel> to abort."

o co w tym chodzi?

pomożcie
whisperwhisper

Re: Cubase Studio 4

Post autor: whisperwhisper »

nie masz steinberg key'a czy jakos tak....wyglada to jak pedrive, bez niego ani rusz, chyba ze lewa strona prawa xD
Awatar użytkownika
DjLazy
Weteran
Posty: 511
Rejestracja: 11 gru 2008, 23:34

Re: Cubase Studio 4

Post autor: DjLazy »

Jak to zalatwic? :P
refxnexus

Re: Cubase Studio 4

Post autor: refxnexus »

Poprostu musisz zainstalować Syncrosoft Licence Control i będzie śmiagać . Pozdro :]
Awatar użytkownika
Mr.IKEA
Klubowicz
Posty: 472
Rejestracja: 09 wrz 2007, 22:40

Re: Cubase Studio 4

Post autor: Mr.IKEA »

refxnexus pisze:Poprostu musisz zainstalować Syncrosoft Licence Control i będzie śmiagać . Pozdro :]
smigac nie bedzie ;) po instalacji syncroshitu...

Przerobilem juz wszelkie mozliwe wersje C4 jakie udalo mnie sie dorwac (bylo ich chyba 4-5) i za kazdym razem gdzy jakims cudem udalo sie odpalic cubase'a (test "oryginalnosci" przeszedl pomyslnie) to ma radosc nie trwala dlugo.... zawsze byly jakie bugi.... to nie wykrywalo w ogole audio, to zaraz po uruchomieniu i dodaniu jednej sciezki audio czy midi, program sie sypal. Bylo nawet tak ze udalo mi sie wstawic 4 sciezki lecz przy 5ej vsti znowu bug.
Oczywiscie jest jakas ver. C4 - "Cubase AI 4" gdzie wyczytalem ze moze ona dzialac, ale tez ona posiada spore ograniczenia, a wiadomo jak na "ograniczeniach" sie robi ;)

Obecnie nie ma dobrze zcrackowanego Cubasea 4 czy tez 5... Tak samo jak nie ma crackowanych produktow na silniku "Play" (firma EWQL) i nie wiadomo jak dlugo tak bedzie. Wszystko to przez zabezpieczenia Syncrosoftu oraz iLok'a. Wszystkie wersje jakie wychodza to poprostu fake. Jezeli wyjdzie juz porzadnie zcrackowana wersja Cubase'a to tylko z takich grup jak AiR, Dynamics, H20 (o ile jeszcze istnieja) czy tez SUNiSO.

Nic nie pozostaje jak czekac albo zakup oryginala ;)

PS. Apropo oryginala. Dorwalem na sieci ISO Cubase'a 5 (ISO ponad 6GB) lecz tak jak mowie, moja radosc nie trwala wiecznie :(

pozdrawiam
ZapeN

Re: Cubase Studio 4

Post autor: ZapeN »

Co lepsze Cubase czy FL Studio, a może Ableton?
Awatar użytkownika
Mr.IKEA
Klubowicz
Posty: 472
Rejestracja: 09 wrz 2007, 22:40

Re: Cubase Studio 4

Post autor: Mr.IKEA »

ZapeN pisze:Co lepsze Cubase czy FL Studio, a może Ableton?
sciagnij, przetestuj i wybierz.....

BTW, napisz temat w jednym miejscu i nie spamuj ;)
Kwasny1995

Re: Cubase Studio 4

Post autor: Kwasny1995 »

Kod: Zaznacz cały

http://muzikum.pl/members/zapen/
słuchaj szczerze posiadam Ableton'a jest bardzo trudnym programem niemoge go ogarnąć,FL studio ciągle na nim śmigam bardzo dobry program,a Cubase niewidziałem...
polecam FL,ale na Abletonie można pokonbinować ;]
ODPOWIEDZ