DJ Vip - One World One Dream

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Dj Vip
Nowicjusz
Posty: 93
Rejestracja: 19 lis 2008, 20:39

DJ Vip - One World One Dream

Post autor: Dj Vip »

Kod: Zaznacz cały

http://djvip.mp3.wp.pl/?tg=L3Avc3RyZWZhL2FydHlzdGEvNjEyNzAuaHRtbA==
Dodałem na liste nowy utwór o nazwie One World One Imagination, zapraszam do posłuchania ;)
Pozdrawiam :)

Tags:
Paul Van Measure

Re: DJ Vip - One World One Dream

Post autor: Paul Van Measure »

No początek Tiestowy taki. Ładnie podoba mi się.
Kick trochę za słaby. Dodaj mu podkręć go na eq. Żeby był agresywny. Bass cicho troszkę, też możesz dać głośniej.
Clap ładny. Wokal jest świetny. (Polecam Ci wokal z Remix Packa Trance 4 Motion)
Potem jest duże zapętlenie, ale nie jest tragicznie, dodaj jakieś efekty poboczne dla urozmaicenia.
Wiesz czego mi brakuje?
Jakiegoś Piano, ja bezczelnie do takiego mocnego bitu wklepałbym jakieś klawisze.
Ogólnie łądnie, ale monotonnie i ten kick jeszcze za słaby, chociaż nie jest zły.
Pomajserkuj z tym, bo zapowiada się naprawdę dobrze.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
SpecialBeatz
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: 13 cze 2008, 21:42

Re: DJ Vip - One World One Dream

Post autor: SpecialBeatz »

kick fajny ,wymienilbym te hit haty, vokal fajny :) basik troche za slabiutki,w min 13s jak ten vokal leci wyrzucilbym te hit haty nie pasuja tam wogole daj tam jakiegos pada ,kawalek troche monotonny ,ale nie jest zle ,pozdrawiam
Dj Vip
Nowicjusz
Posty: 93
Rejestracja: 19 lis 2008, 20:39

Re: DJ Vip - One World One Dream

Post autor: Dj Vip »

Dzieki za oceny, pozdro
Awatar użytkownika
DeeJay Yang
Specjalista
Posty: 1329
Rejestracja: 02 paź 2008, 07:29

Re: DJ Vip - One World One Dream

Post autor: DeeJay Yang »

hmm no wiec powiem ci tak, tego reverba niepotrzebnie dales na master bo tak slychac jak na jakies arenie... trzeby tylko bylo dobrze mix zrobic i bylo by naprawde dobrze :) no i jak slychac heh to chyba wszystkie sample z vengeance :) mogles dac tez cos od siebie :) pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ