Incartey - Hey Now ( Radio Edit )

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
Incartey
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: 21 gru 2008, 18:11

Incartey - Hey Now ( Radio Edit )

Post autor: Incartey »

Witam Moja Nowa Nutka zapraszam Do Oceniania Pozdrawiam Incartey

Incartey - Hey Now ( Radio Edit )

Kod: Zaznacz cały

http://www8.zippyshare.com/v/3481400/file.html
Niedlugo Wersja Extendet

Tags:
Paul Van Measure

Re: Incartey - Hey Now ( Radio Edit )

Post autor: Paul Van Measure »

Początek świetny, typowy do radia. kick ładny, clapy dość standardowe, ale niezłe. Cała perka jest ok. Bass świetny, lead który potem wchodzi jest po prostu genialny. Wokal dobrze wpasowany.
Utworek na dość wysokim poziomie. Podoba mi się.
Pozdrawiam
DJ Krzyk

Re: Incartey - Hey Now ( Radio Edit )

Post autor: DJ Krzyk »

Ten początek to taki ograny troszkę, dość często Go słychać ostatnio, ale nie mówię, że ten pomysł zły :p Jakoś jednak Mnie to nie przekonało. Poza tym jak zwykle całkiem solidnie, Wokal Mi się nie podoba, ale to na pewno kwestia gustu. Podgłośniłbym tą gitarką, jest za bardzo odepchnięta do tyłu. Przejścia jak na ten styl muzyczny oklepane troszkę, ale cóż zrobić. Perkusję podgłośniłbym, Kick słaby trochę, za cicha ta perkusja ogólnie. Bass znalazł u Mnie uznanie, podoba Mi się, jego BassLine również jest ładny. Potem ten Brass/Lead nie podoba Mi się natomiast, dałbym coś innego, gdybym Ja oczywiście tę nutkę robił, nie za bardzo Mi podszedł po prostu. Brzmi On naprawdę nie za ciekawie, gdy gra sam, z Bassem już jest lepiej. Nie podoba Mi się czasem taki "Crusher" na brzmieniach, dany zamiast Filtra. Ogólnie nie jest źle, ale słyszałem już Twoje lepsze nutki: Tutaj Melo leży trochę, mało rozbudowane, wokal taki ospały, a i niektóre brzmienia nie zachwycają. Powinno Moim zdaniem być trochę dynamiczniej, ale tu już chyba bezpośrednio gust zadecydował. Powodzenia w dalszych produkcjach ;)

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ