Katy Perry - I Kissed a Girl ( Dante Remix )

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
dante_art

Katy Perry - I Kissed a Girl ( Dante Remix )

Post autor: dante_art »

Kod: Zaznacz cały

http://www13.zippyshare.com/v/83778771/file.html
kawalek w typie nowego happy hardcore.

Tags:
Moudy

Re: Katy Perry - I Kissed a Girl ( Dante Remix )

Post autor: Moudy »

nieźle nakur** fajne tempo, ale ogolnie to do bani przejscia.
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: Katy Perry - I Kissed a Girl ( Dante Remix )

Post autor: Mike »

nutke trzeba jeszcze troche dopracowac ;p jest troche monotonna :D ale popracuj ;)

Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

Re: Katy Perry - I Kissed a Girl ( Dante Remix )

Post autor: DjOhma »

vox chyba jest nie w tempo ...
Awatar użytkownika
Charis
Klubowicz
Posty: 456
Rejestracja: 30 sty 2008, 17:24

Re: Katy Perry - I Kissed a Girl ( Dante Remix )

Post autor: Charis »

Booooooooże :((((( Co to ma być???
Ludzie jak nie macie pojecia o muzyce to sie nie bierzcie za robienie jakichkolwiek rmxów!!!
Awatar użytkownika
dycha
Weteran
Posty: 754
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:31

Re: Katy Perry - I Kissed a Girl ( Dante Remix )

Post autor: dycha »

a mnie tam się podoba. bardzo lubię ten styl muzyczny. fakt przejscia są słabe Lead jest dobry, podoba mi się. Na Kick dalbym 2x fast dista :D żeby był bardziej agresywny, bo ten co tu jest nei bardzo nadaje sie. Ogólnie utworek positive :) daje 7/10

@ dJtJay słuchaj kolego, nei mam nic do Ciebie, ale jesli Ci się nie podoba, to poprostu napisz ze nie gustujesz w tym stylu muzycznym i tyle. Choć w swoim 1 komencie napisałeś ze nie chcesz obrazać innych, pozniej jednak to zrobiles: " bo jakby wszyscy słuchali takich produkcji jak np. Twoja to społeczeństwo przerodziłoby się w psychopatów i samobójców" Sugerujesz że ci co sluchają takiej muzyki, mogą się przerodzić w "psychopatów i samobójców" ?? Z jednej strony jest to śmieszne, a z drugiej przykre. Pozdrawiam
Patrick Dethnexe

Re: Katy Perry - I Kissed a Girl ( Dante Remix )

Post autor: Patrick Dethnexe »

Co nie zmienia faktu, że ze strony technicznej jest kiszonka (wg. mojego sluchu, glosnikow itp itd). Potem wokal gra sobie, reszta sobie. Przejścia takie jakies ekhem, nie wiem, ale przejsc nie bede ocenial bo moze w tym gatunku muz. tak ma byc.
ODPOWIEDZ