[06.01.12] Blue Void - TBA [downtempo]

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
lsudny
Ekspert
Posty: 2923
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:03

[06.01.12] Blue Void - TBA [downtempo]

Post autor: lsudny »

demo zrobione w jakieś 15-20 minut. głównie prosiłbym o uwagi na temat miksu.

Kod: Zaznacz cały

http://soundcloud.com/blue-void/ambient15-demo
indżoj

Tags:
Awatar użytkownika
Blue'Tone
Weteran
Posty: 882
Rejestracja: 13 gru 2010, 14:17

Re: [06.01.12] Blue Void - TBA [downtempo]

Post autor: Blue'Tone »

Ja powiem tyle.. nie bardzo wiem jak to się nazywa ale to co leci na początku (dla mnie to pad jest) ma za dużo góry.
Na początku jest dobrze ale koło 18 sekundy daje po uszach, tak samo od 55 sekundy..
No i stopę obetnij ździebko low-passem.. ;)
Awatar użytkownika
Deluxe
Klubowicz
Posty: 484
Rejestracja: 25 maja 2010, 18:22

Re: [06.01.12] Blue Void - TBA [downtempo]

Post autor: Deluxe »

Nie znam się na tym gatunku muzyki ;)
Dla mnie wszystko jest ok :) Wiem że cię takie komentarze nie satysfakcjonują ale oceniam w roli słuchacz przeciętnego ;D
Awatar użytkownika
DJ Adammo
Weteran
Posty: 654
Rejestracja: 05 lip 2008, 16:42

Re: [06.01.12] Blue Void - TBA [downtempo]

Post autor: DJ Adammo »

Fajnie to leci : ) od 0:20 ładne wejście... pluck też dobrze dobrany ;)
Mix daje rade, tylko jak dla mnie kick za mocny... tzn dużo ma dołu ;P

Mi się podoba osobiście, dodaj jeszcze jakieś Fx-y, jakiś lajtowy lead i będzie fajno ; )
I polecam rozwijać się w takich klimatach niższowych... bo te pompki, piszczałki się już przejadły... byle gówno ludzie łykają, co da się zrobić w 5 min.. a nie doceniają bardziej skomplikowanej muzyki z takich właśnie gatunków...

Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
Tebes
Specjalista
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lip 2010, 19:38

Re: [06.01.12] Blue Void - TBA [downtempo]

Post autor: Tebes »

oł zajeżdża mi 80's na pluus bardzo... stopy ani się waż obcinać, straci pie$dolnięcie pewnie... talerzyki dziwnie 'bezduszne' mi sie wydają jakos, jakby graly w prozni ale luz :) troche fakt podpinam sie pod blutona ze szumi miejscami ;p ale spoko wintydż. zrób więcej?
Awatar użytkownika
R3haB
Specjalista
Posty: 1673
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:03

Re: [06.01.12] Blue Void - TBA [downtempo]

Post autor: R3haB »

A moim zdaniem stopę powinieneś obciąć , a clap (czy tam snare, chwilowo brak słuchawek) zdawał mi się wchodzić lekko nierówno. I szumi mocno . Pad troszkę głośniej , mix nawet dobrze. Tak jak DJ Adammo powiedział , dodaj lead jakiś , będzie git. Ogólnie mi się podoba , jak zawsze ;) Czekam na full z niecierpliwością ;]
Awatar użytkownika
satan666
Weteran
Posty: 591
Rejestracja: 16 cze 2010, 20:52

Re: [06.01.12] Blue Void - TBA [downtempo]

Post autor: satan666 »

calkiem dobra robota jak na 15 min, póki co mi się podoba ma swoisty klimat. Dodać jeszcze jakiś losowych efektów drobnych takich i będzie fajnie :)
Awatar użytkownika
Violet Rocket
Specjalista
Posty: 1330
Rejestracja: 21 cze 2009, 23:44

Re: [06.01.12] Blue Void - TBA [downtempo]

Post autor: Violet Rocket »

Wszyscy się sprzeczają o ten kick to i ja dorzucę swoje.

HURRRRR DURRRRRR mi się on nie podoba tbh. Zbyt mocny, a za mało głęboki. Choć w sumie poczekam na rozwinięcie utworu bo być może zacząłby ginąć tam gdzieś w tle jak nałożysz sporo sekwencji i elementów.

Co mi się szczególnie podoba to ta sekwencja wchodząca na końcu. To jest w opór zaje*iste i ciekawi mnie jak to się dalej rozwinie bo to byłby motyw świetny jako sample.

Cholera...wrócę na forum później bo nie jestem w stanie się wyrazić...brr

EDIT: Aaa, jeszcze tyle że fajna perkusja poza tym kickiem (jak narazie)

< 3
Awatar użytkownika
lsudny
Ekspert
Posty: 2923
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:03

Re: [06.01.12] Blue Void - TBA [downtempo]

Post autor: lsudny »

Dzięki wszystkim za komentarze, szczerze mówiąc nie spodziewałem się tak pozytywnych opinii :) Co do stopy to raczej nie będę jej zmieniał, w założeniu ma mieć właśnie taki oldschoolowy dźwięk. Najwyżej ją lekko obetnę korektorem. Sekwencję na końcu podrasuję i takie tam pierdoły, zresztą zobaczycie jak będzie full :) Jeszcze raz dzięki.

EDIT: W razie gdyby ktoś się pytał - nie, nie straciłem rangi Promo DJ, zmieniłem tylko kolor na czarny.
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

Re: [06.01.12] Blue Void - TBA [downtempo]

Post autor: DjOhma »

1:14 <3
kuźwa ziomek zajebiście to tam lata ;) Stopa doobra jest jak ją obetniesz to będzie ujnia^^ albo ja zostawić albo calkiem wymienic ;p
perka 6/6 CLAP zaebysty ;) trochę wiecej efektow i bedzie GITes ;)
na poczatku lekkie przebicia ma ten "pad" nie wiem jak to nazwać, a to co gra pod koniec ten dzwiek od razu pierwsza myśl jaka nasunela mi sie to
Łona i Webber - to nic nie znaczy ;)
petertrump
Nowicjusz
Posty: 80
Rejestracja: 23 gru 2011, 19:08

Re: [06.01.12] Blue Void - TBA [downtempo]

Post autor: petertrump »

Mi sie podoba, jestem ciekawy co bedzie dalej :) Stopa dla mnie moze byc. Naprawde fajnie sie zapowiada, dobry klimacik.
ODPOWIEDZ