Jakie słuchawki do mp3???

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
drago77

Jakie słuchawki do mp3???

Post autor: drago77 »

Witam. Zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza mp3 i słuchawek do niego. Mam 2 pytania.

1. Jaki odtwarzacz mp3 jest najlepszy? Chodzi mi o jakość dźwięku, wytrzymanie na jednej baterii/akumulatorku oraz pamięć. Cena to max. 300zł, ale im tańszy tym lepiej :)

2. Jakie mam wybrać słuchawki? Ich cena to max.200zł. Muszą być douszne.

Kod: Zaznacz cały

http://sklep.rms.pl/index.php?k65,sluchawki-przenosne,1
Na tej stronie jest dużo fajnych sluchawek do mp3, ale nie wiem które są najlepsze. Może te z przeceny? :confused:

Tags:
Awatar użytkownika
imps
Weteran
Posty: 751
Rejestracja: 23 kwie 2009, 23:57

Re: Jakie słuchawki do mp3???

Post autor: imps »

iRivery wymiataja pod wzgledem jakosci dzwieku i elektroniki, polecam model E100. Natomiast sluchawki.. douszne powiadasz, czyli pchełki, tu nie pomoge bo nie uzywalem ich od dawna. Natomiast jakbys zmienil zdanie to gwarantuje ze Koss Porta Pro z pałąkowych zapewni Ci wrazenia ktorych bys sie nie spodziewal po sluchawkach. Z kolei dokanalowki uznanych firm (AKG, Senn~, Creative, Sony) z przedzialu powiedzmy 100-200 w praktyce roznia sie miedzy soba wygladem i charakterystykami dzwieku ktorymi przecietny sluchacz nie musi sobie zaprzatac glowy - zostaw to maniakom z for audiofilskich, oni tocza wieczne boje na te tematy ;)
Pamietaj ze kazdy odtwarzacz ma swoje charakterystyki na wyjsciu sygnalu i nie kazdy "pociagnie" konkretne sluchawki, taka sama sytuacja jak w zestawach hi-fi kiedy to mamy do czynienia ze "slabym" wzmacniaczem i kolumnami ktore nie zagraja w pelnej krasie wlasnie z tego powodu. Sam wciaz posiadam odtwarzacz Philipsa GoGear modelu nie pamietam ktory, jak zreszta wiekszosc modeli od Phillipsa, ma bardzo slaby sygnal na wyjsciu i nie byl w stanie pociagnac mi dokanalowek AKG.
Ot moje skromne zdanie, pzdr i powodzenia w zakupach ;)
drago77

Re: Jakie słuchawki do mp3???

Post autor: drago77 »

Aha to dzieki xD Bo właśnie jak kupie słuchawki za 200zł a okaże się że grają cicho...wtedy bym sie załamał xD A co do mp3/mp4 model E100 ma lepszą jakość dźwięku niż T60?
Awatar użytkownika
imps
Weteran
Posty: 751
Rejestracja: 23 kwie 2009, 23:57

Re: Jakie słuchawki do mp3???

Post autor: imps »

mysle ze sa porownywalne, nigdy nie przyszlo mi posluchac obu naraz. jeszcze pozwole sobie zaproponowac Sansa Clip - tez wychwalany pod niebiosa odtwarzacz i tez taki do ktorego pasuje juz kupic dobre sluchawy bo inaczej bedzie sie "marnowac" ;) pzdr
Eq'

Re: Jakie słuchawki do mp3???

Post autor: Eq' »

Ja Mam Specialne Co "CS" i jeszcze działają ;)
Awatar użytkownika
psysutra
Klubowicz
Posty: 484
Rejestracja: 26 lut 2010, 12:32

Re: Jakie słuchawki do mp3???

Post autor: psysutra »

Odradzam douszne, a pchełki to jeszcze bardziej. Kilkanaście lat i masz zdrowo słuch zjechany. Najlepiej to nie używać słuchawek kiedy nie trzeba :D
ODPOWIEDZ