Moje Hands Up'owe Demko

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
pitey
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:47

Moje Hands Up'owe Demko

Post autor: pitey »

Witam. Dzisiejsze nudne popołudnie postanowiłem spędzić w FL-u i zrobić coś bardziej żywszego niż dotychczas. W ciągu 3 godzinek udało mi się coś takiego:

Kod: Zaznacz cały

http://www4.zippyshare.com/v/51764814/file.html
pozdro :D

Tags:
DJ Krzyk

Re: Moje Hands Up'owe Demko

Post autor: DJ Krzyk »

Niezły Reverse Crash na początku.. Kick fajny, dobrze nagłośniony.. Bassik Mi się osobiście bardzo podoba.. Tylko mógłby być troszkę żywszy - poprzez nakładanie lekkiego Reeverba na Niego.. Bo tak to jakiś suchy jest.. Clap i Hi-Haty fajne, podobają Mi się.. Ten Synth co gra pod Linie Bassową, fałszuje z Bassem troszkę.. Cut Vocal fajny, w kilku miejscach troszkę się spóźnia do Kicka, ale ogólnie fajnie wykonany.. Snare'y też fajne.. Lead Mi się podoba (czy to ten Sam którego użyłeś w John Dahlback - Blink Pitey Remix, czy East Clubbers - Sextasy Pitey Remix?) bo jest wyśmienity, podoba Mi się.. Melo też fajne, mam nadzieję, że nie z Midka.. Ogólnie ciekawe demko, troszkę suche brzmienia, daj Reeverba/Delaya na Bass.. Lekkiego na Hi-Hata.. I będzie spoko.. :)

Podrawiam i życzę powodzenia w produkcji pełnej wersji :)
Awatar użytkownika
pitey
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:47

Re: Moje Hands Up'owe Demko

Post autor: pitey »

DJ Krzyk pisze:Niezły Reverse Crash na początku.. Kick fajny, dobrze nagłośniony.. Bassik Mi się osobiście bardzo podoba.. Tylko mógłby być troszkę żywszy - poprzez nakładanie lekkiego Reeverba na Niego.. Bo tak to jakiś suchy jest.. Clap i Hi-Haty fajne, podobają Mi się.. Ten Synth co gra pod Linie Bassową, fałszuje z Bassem troszkę.. Cut Vocal fajny, w kilku miejscach troszkę się spóźnia do Kicka, ale ogólnie fajnie wykonany.. Snare'y też fajne.. Lead Mi się podoba (czy to ten Sam którego użyłeś w John Dahlback - Blink Pitey Remix, czy East Clubbers - Sextasy Pitey Remix?) bo jest wyśmienity, podoba Mi się.. Melo też fajne, mam nadzieję, że nie z Midka.. Ogólnie ciekawe demko, troszkę suche brzmienia, daj Reeverba/Delaya na Bass.. Lekkiego na Hi-Hata.. I będzie spoko.. :)

Podrawiam i życzę powodzenia w produkcji pełnej wersji :)
Tak to ten sam Lead, melo układałem sam.
Dzięki za wskazówki i oczywiście je zastosuje :)

pozdro
Gimbus
Specjalista
Posty: 1625
Rejestracja: 25 maja 2008, 12:49

Re: Moje Hands Up'owe Demko

Post autor: Gimbus »

Nie będę ci oceniał bo jestes pijawką .. wrzucasz do oceny a sam wogole nikomu nie komentujesz ;/
Awatar użytkownika
pitey
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:47

Re: Moje Hands Up'owe Demko

Post autor: pitey »

Hyperallstars pisze:Nie będę ci oceniał bo jestes pijawką .. wrzucasz do oceny a sam wogole nikomu nie komentujesz ;/
jak nie chcesz oceniać to po co piszesz tutaj posta. Nikt Cię o to nie prosi więc nie musisz tego robić.

pozdro
Gimbus
Specjalista
Posty: 1625
Rejestracja: 25 maja 2008, 12:49

Re: Moje Hands Up'owe Demko

Post autor: Gimbus »

Pijawek na forum nie brakuje ;/ Na tym świecie nic nie ma za darmo musisz sie nauczyć
Awatar użytkownika
pitey
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:47

Re: Moje Hands Up'owe Demko

Post autor: pitey »

Hyperallstars pisze:Pijawek na forum nie brakuje ;/ Na tym świecie nic nie ma za darmo musisz sie nauczyć
Ile Ty masz lat żeby mi mówić co jest na tym świecie... Jak nie chcesz komentować to tego nie rób - NIKT CIE NIE ZMUSZA. A to, że ja nie komentuje to już moja sprawa i jak na razie nikomu to nie przeszkadza tylko TOBIE.

Dalszą dyskusję na ten temat uważam za zbędną.
Gimbus
Specjalista
Posty: 1625
Rejestracja: 25 maja 2008, 12:49

Re: Moje Hands Up'owe Demko

Post autor: Gimbus »

Wiec nic nie będę więcej pisał .. chociaz mam ochotę ci powiedziec co myslę ..
Awatar użytkownika
pitey
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:47

Re: Moje Hands Up'owe Demko

Post autor: pitey »

Hyperallstars pisze:Wiec nic nie będę więcej pisał .. chociaz mam ochotę ci powiedziec co myslę ..
napisz co myślisz, z chęcią się zapoznam ;)
Gimbus
Specjalista
Posty: 1625
Rejestracja: 25 maja 2008, 12:49

Re: Moje Hands Up'owe Demko

Post autor: Gimbus »

Myslę nad tym dlaczego inni komentują a potem sie dziwią że sami nie mają komentów ..Myslę że uwazasz sie za niewiadomo kogo .. Myslę takze że bass w kawałku jest strasznie suchy ..
Awatar użytkownika
pitey
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:47

Re: Moje Hands Up'owe Demko

Post autor: pitey »

Hyperallstars pisze:Myslę nad tym dlaczego inni komentują a potem sie dziwią że sami nie mają komentów ..Myslę że uwazasz sie za niewiadomo kogo .. Myslę takze że bass w kawałku jest strasznie suchy ..
Mylisz się, nie uważam się za nie wiadomo kogo. Po prostu, wystawiam kawałek i to czy ktoś skomentuje to już jego sprawa, od nikogo tego nie wymagam.
dzięki za wskazania co do bassu.

pozdro
ODPOWIEDZ