Pomysł na serwery zakazane

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
kupis18

Pomysł na serwery zakazane

Post autor: kupis18 »

Witam !

Moim zdaniem powinnym byc zakazane serwery takie jak np rapidshare czy speedyshare. Rapidshare dlatego ze nie kazdy moze korzystac z niego bez limitów, a speedyshare dlatego ze ostatnio leci z niego mmm gów*** predkosc i pliki szybko sa usuwane. Zdecydownie najlepszym serwerkiem jest zippyshare, mozna nuteczke najpierw odłuschac i lezy na serwerku bardzo długo :) . Znam wiele forumów które no maja juz swoja renome nie bede tu reklamował i one maja tylko 2 serwerki jakies 90% nutek lezy własnie na zippyshare (az miło sciagac) reszta na sendspace. Za wrzucanie na serwerki zakazane powinien byc 1 warn a nastepnie BAN na 30dni :) ale to tylko taki mój pomysł :) Pzdr
Awatar użytkownika
Duuszeeek
Weteran
Posty: 535
Rejestracja: 14 lis 2006, 07:49

Re: Pomysł na serwery zakazane

Post autor: Duuszeeek »

no to sie okaze :P co do rapida to popieram! :P
Awatar użytkownika
KOT ANDRZEJ
Specjalista
Posty: 1327
Rejestracja: 12 sie 2007, 00:03

Re: Pomysł na serwery zakazane

Post autor: KOT ANDRZEJ »

mi tez speedy od jakiegos czasu szwankuje a na rapida nie wrzucam bo

trzeba czekac

Jestem za wrzucaniem na Zippyshare.com

dlatego ze mozna przesluchac nute! a nie trzeba sciagac :P

dobry pomysl kupis

pozdro ;)
makrado

ZIPPYSHARE.COM Rządzi!!!

Post autor: makrado »

powiem to tak że absolutnie cię popieram...Ostatnimi czasy speedyshare.com coś mi wolno ściąga i wogóle jak widze speedyshare to nie biore sie za ściąganie nutek :)
A pomysł dobry....
Rippyshaer.com to już przesada na Maxa niedość że trzeba czekać przed pobraniem to po popraniu aby sciągnąć następny plik też... Jestem w 100-u % za tym aby były one serwerami zakazanymi... :]

kupis18, Jestem za :)

Pozdro dla ciebie [you]

aaaaa.....i powiem że zippyshare.com rządzi!!! ;-)
Awatar użytkownika
Krzychu
Ekspert
Posty: 6843
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:30

Re: Pomysł na serwery zakazane

Post autor: Krzychu »

Ja również popieram, z rapida można albumy ściągac ale nie tak jak to robią niektórzy, że wrzucają pojedyncze mp3... Poza tym na zippyshare.com też można wrzucac albumy do 100Mb tak jak na rapidzie... Jak dla mnie rapid powinien by zakazany a speedyshare.com nie koniecznie bo mimo wszystko jakoś się z niego ściąga...

takie jest moje skromne zdanie w razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam na gg xD

Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Captiva
Specjalista
Posty: 1517
Rejestracja: 08 paź 2007, 15:50

Re: Pomysł na serwery zakazane

Post autor: Captiva »

troche bezsens! niby żyjemu w wolnym kraju, a chcecie czegoś zakazywać... hehe :P można zabronić serwery do których dostęp jest ograniczony takie jak rapid ale innych nie ma sensu bo będzie wielkie zamieszanie, bany itd aż w końcu na forum zostaniecie sami :D
Arczik

Re: Pomysł na serwery zakazane

Post autor: Arczik »

Ja polecam serwis

Kod: Zaznacz cały

http://www.mediafire.com
Może śmiało konkurować z zippyshare.

Największe zalety: szybki upload i szybki download :)
Awatar użytkownika
Krzychu
Ekspert
Posty: 6843
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:30

Re: Pomysł na serwery zakazane

Post autor: Krzychu »

Ja jestem jak widac tylko za zakazaniem rapidshare a dokładniej za zakazaniem wrzucania pojedynczych plików na niego...
Awatar użytkownika
Ghost
Ekspert
Posty: 2022
Rejestracja: 20 cze 2007, 11:31

Re: Pomysł na serwery zakazane

Post autor: Ghost »

&quot pisze:Ja jestem jak widac tylko za zakazaniem rapidshare a dokładniej za zakazaniem wrzucania pojedynczych plików na niego...
popieram w 100% :) nic dodać nic ująć :)
Awatar użytkownika
KOT ANDRZEJ
Specjalista
Posty: 1327
Rejestracja: 12 sie 2007, 00:03

Re: Pomysł na serwery zakazane

Post autor: KOT ANDRZEJ »

&quot pisze:www.mediafire.com
nie wiem jak wy aleja tam mam transfer 9kb/s :P

Zippy i koniec . :]

pozdro ;)
Awatar użytkownika
paauli_83
Ekspert
Posty: 3768
Rejestracja: 16 cze 2007, 00:41

Re: Pomysł na serwery zakazane

Post autor: paauli_83 »

Moim zdaniem jest to bardzo trafiony pomysł i zgadzam sie z Toba Maciek całkowicie, uwazam ze rapid (do pojedynczych nutek), tak samo jak speedy...powinny być zakazane...Zippy jest chyba najlepszym serwerem, bynajmniej jak dla mnie....ale jak i co sie dalej z tym faktem potoczy okaże się...zobaczymy jak ludzie jeszcze beda sie w tym temacie wypowiadac...a później mozna nabaknać o tym Chomikowi, tak wiec...czas pokaze...

pzdr. :)
speci

Re: Pomysł na serwery zakazane

Post autor: speci »

heh. ja właśnie sie skarżyłem na speedyshare'a w temacie 'serwery na mp3' ale w tym tygodniu jest u mnie na odwrót tzn. speedyshare'a mam transfer całkiem dobry a na zippyshare kicha. Nie wiem :? Co do rapid'a to popieram...
&quot pisze:troche bezsens! niby żyjemu w wolnym kraju, a chcecie czegoś zakazywać... hehe można zabronić serwery do których dostęp jest ograniczony takie jak rapid ale innych nie ma sensu bo będzie wielkie zamieszanie, bany itd aż w końcu na forum zostaniecie sami
hmm... ale przecież pomysłodawca pisał że istnieją forumy ;D na których ten pomysł sie sprawdził... Polska jest wolnym krajem ale istniej coś takiego ja prawo i kodeks karny inaczej był by tu jeszcze gorszy burdel ;)
Awatar użytkownika
paauli_83
Ekspert
Posty: 3768
Rejestracja: 16 cze 2007, 00:41

Re: Pomysł na serwery zakazane

Post autor: paauli_83 »

&quot pisze:istniej coś takiego ja prawo i kodeks karny inaczej był by tu jeszcze gorszy burdel ;)
zgadza sie, dlatego powstaja regulaminy i jakies zasady obowiazujace na forach itp itd, nie kazdemu musi to pasowac...no ale...my modzi wiemy o tym najlepiej... :P psioczycie na nas...nie doceniajac naszej pracy w koncu hmmm, ktos musi odwalac brudna robote...

pzdr. :)
ODPOWIEDZ