fl 6 i 7

HoHoHo

fl 6 i 7

Post autor: HoHoHo »

Przejrzałem wszystkie posty i chyba nikt niema takiego problemu jak ja, a mianowicie po dwukrotnym kliknięciu na in stalkę fl 6 dzieje sie tak ze nic sie nie dzieje.Ucieszyłem sie po zainstalowaniu fl 7 niestety dzieje sie to samo po kliknięciu ikonki uruchamiającej program. jakby ktoś wiedział o co w tym chodzi to proszę o pomoc bo nie chce do końca życia jechać na wersji 5
djaffect

Re: fl 6 i 7

Post autor: djaffect »

HoHoHo pisze:Przejrzałem wszystkie posty i chyba nikt niema takiego problemu jak ja, a mianowicie po dwukrotnym kliknięciu na in stalkę fl 6 dzieje sie tak ze nic sie nie dzieje.Ucieszyłem sie po zainstalowaniu fl 7 niestety dzieje sie to samo po kliknięciu ikonki uruchamiającej program. jakby ktoś wiedział o co w tym chodzi to proszę o pomoc bo nie chce do końca życia jechać na wersji 5
hmm a zkąd ściągnołeś tego fla?
Shekerz

Re: fl 6 i 7

Post autor: Shekerz »

proponuje poszukac na magesy.com jakiejs innej wersji. Problem moze tez tkwić w tym ze masz bardzo słaby komp i nie chce ci odpalic
HoHoHo

Re: fl 6 i 7

Post autor: HoHoHo »

no ściągałem różne wersje zewsząd włącznie ze stroną producenta. CHyba raczej chodzi o słabego kompa bo mam(wstyd się przyznać):
Amd K6 500MHz
226 ram
sound blaster 128
reszta chyba niema znaczenia...
bartx
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2007, 21:39

Re: fl 6 i 7

Post autor: bartx »

Witam no ja mam jeszcze slabszego kompa a mianowicie:
geforce mx440 64mb
hdd 40gb
celeron 2.1 ghz
128 ddr
slaby nie....
a FL 6 działa bez zarzutu i to wersja XXL Producer wiec chyba to nie tego wina że masz słabego kompa :)
No fl7 to mi nie działa ale 6 jest ok :)
HoHoHo napisz do mnie na gg:206086 to coś poradzimy :)
nastyfreakz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2007, 15:11

Re: fl 6 i 7

Post autor: nastyfreakz »

Bartx Nie Zobaczyles dokladnie co napisal HOHOHO On ma 500 mhz anie 2.1 ghz ,a co do HOHOHO mialemtaki sam problem gdy mialem kompa 466 mhz i tez sie to smao dzialo z fl 7 ,ale teraz na 1.7ghz chodzi jak maselko :D Wiec zdecydowanie slaby komp ..pozdro ;)
darek7t

Re: fl 6 i 7

Post autor: darek7t »

Jeśli chodzi o wymagania ja mam p III 450 Mhz 192 mb ram i fl 6 działa mi bez problemu
ODPOWIEDZ