[14.11.2013]Jack Vornst - Freedom (original mix) [Trance]

Awatar użytkownika
Jack Vornst
Weteran
Posty: 677
Rejestracja: 13 mar 2008, 19:34

[14.11.2013]Jack Vornst - Freedom (original mix) [Trance]

Post autor: Jack Vornst »

Zapraszam do przesłuchania mojego najnowszego kawałka. Kawałek można by powiedzieć nieco w moim stylu, część brzmień można usłyszeć w poprzednich produkcjach ;)

Kod: Zaznacz cały

https://soundcloud.com/jackvornst/freedom-original-mix
Pozdrawiam ;)

Tags:
radush
Klubowicz
Posty: 454
Rejestracja: 13 paź 2006, 10:31

Re: [14.11.2013]Jack Vornst - Freedom (original mix) [Trance]

Post autor: radush »

bass dobry, tłusty, nie podobają mi się w nim tylko te przerwy. break beat wydaje mi się zbyt prosty, gdy wchodzi saw pad robi się bardzo przyjemnie, nie podoba mi się to jak połączyłeś motyw z breakiem, zbyt chaotycznie to wyszło. (to dotyczy też przejścia w 4:36). Aha melodia jest bardzo dobra, ma w sobie to coś, że kawałek chce się ponownie odsłuchać. Jeśli chodzi o miks to trochę zbyt ostro wyszło, perka ma trochę za dużo góry, ale jak wiadomo po kilkunastu sekundach ucho się przyzwyczaja, 9/10
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

Re: [14.11.2013]Jack Vornst - Freedom (original mix) [Trance]

Post autor: DjOhma »

ahhh 1: 30 az ciareczki pojawiły mi się na plecach ;) nutka trafia w moje gusta idealnie. Z początku sobie pomyślałem, że kick jakiś drętwy jak na trance :P ale dobrze się komponuje z resztą perkusji i dźwiękami ;) Bardzo dobry numer. podoba mi się ten square'owy lead ^^
Dla mnie rewelka.. nie mam co sie rozpisywać :P za dużo cukru też niezdrowe :P hehe. Zabieram na dysk i tak 3maj ;)
Awatar użytkownika
Robert Kotulski
Weteran
Posty: 987
Rejestracja: 24 maja 2012, 20:15

Re: [14.11.2013]Jack Vornst - Freedom (original mix) [Trance]

Post autor: Robert Kotulski »

Bardzo podoba ni się ten lead/pluck w breaku, świetna produkcja, słucham cały czas tej nutki, gratuluję
ODPOWIEDZ