Enrique Iglesias ft. Sammy Adams - Finally Found You (99ers Remix) Extended Mix

Awatar użytkownika
99ers
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 01 sty 2015, 17:48

Enrique Iglesias ft. Sammy Adams - Finally Found You (99ers Remix) Extended Mix

Post autor: 99ers »

Zapraszam do odsłuchu mojego remix'u :D
Mam nadzieję że się spodoba ;) ^D^

Kod: Zaznacz cały

https://soundcloud.com/99ers/enrique-iglesias-ft-sammy-adams-finally-found-you-99ers-remix-extended-mix

Tags:
Awatar użytkownika
Matthew Crash
Specjalista
Posty: 1077
Rejestracja: 28 maja 2011, 18:10

Re: Enrique Iglesias ft. Sammy Adams - Finally Found You (99ers Remix) Extended Mix

Post autor: Matthew Crash »

Tak jak w Twojej wczesniejszej produkcji kick był za słaby tak tutaj go wyjebałeś za mocno XD Przez to zebrał cały attack z leadu i track traci dynamikę.
Awatar użytkownika
99ers
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 01 sty 2015, 17:48

Re: Enrique Iglesias ft. Sammy Adams - Finally Found You (99ers Remix) Extended Mix

Post autor: 99ers »

W Hands Up'ie kick musi łupać, ale czy jest za głośno to nie wiem, ale dzięki za spostrzeżenie :)
Awatar użytkownika
ShakD
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 22 sie 2012, 10:59

Re: Enrique Iglesias ft. Sammy Adams - Finally Found You (99ers Remix) Extended Mix

Post autor: ShakD »

fakt kick troszkę ciszej, bo lead jest przygłuszony ;/
ale jeżeli chodzi o ogólne moje spostrzeżenia to mi się kawałek podoba, całkiem niezły hands up ;)
powodzonka w kolejnych produkcjach z tego gatunku ;)
Awatar użytkownika
de-sonic
Specjalista
Posty: 1452
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:48

Re: Enrique Iglesias ft. Sammy Adams - Finally Found You (99ers Remix) Extended Mix

Post autor: de-sonic »

Bardzo ładnie wybity kick :) Może nawet ciut za mocno. Barwa pojedynczych dźwięków w pierwszym odsłuchu nie siadła, przy drugim już znacznie lepiej :D
Technicznie bardzo ciekawie, ładnie wokal wkomponowany, nie ucieka i nie spóźnia się, więc plusik za to.

Pozdro
ODPOWIEDZ